Mammobus przyjedzie do Portu Łódź


2021-03-18
Jest bezbolesna, trwa tylko chwilę i obecnie stanowi jedną z najskuteczniejszych metod wykrywania zmian w ciele kobiety. Mammografia, bo o niej mowa, umożliwia szybką diagnozę i wdrożenie odpowiedniego leczenia. Profilaktyczne badanie piersi będzie można wykonać w najbliższą sobotę w Porcie Łódź.

Mammobus pojawi się na parkingu Centrum 20 marca (wejście przy sklepie Empik) i będzie czekał na wszystkie Panie w godzinach 10:00 – 17:00. Badanie będzie bezpłatne dla pacjentek w wieku od 50 do 69 lat, które znajdują się w grupie refundacyjnej. Dla pozostałych Pań koszt mammografii to 80 zł. Warto się pospieszyć i zapisać na badanie już teraz ponieważ w dobie pandemii ze względów bezpieczeństwa wizyty umawiane są na konkretne godziny. Rejestracja na mammografię odbywa się pod numerem telefonu: 42 254 64 10.

 

Badanie przebiegać będzie z zachowaniem wszystkich zalecanych środków ostrożności. Pacjentki proszone są o założenie maseczek zakrywających usta i nos oraz o dezynfekcję rąk. Wystarczy tylko kilka minut by wykonać profilaktyczną mammografię i skontrolować stan swojego zdrowia. Dla siebie, by mieć pewność.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl