Multi-Gyn FloraPlus żel dopochwowy Qpharma


Multi-Gyn FloraPlus żel dopochwowy Qpharma
2018-05-30
Multi-Gyn FloraPlus - krótka kuracja o wysokiej skuteczności w leczeniu i zapobieganiu drożdżycy pochwy dzięki podwójnemu wsparciu długołańcuchowych polisacharydów z prebiotykami.

Żel dopochwowy Multi-Gyn FloraPlus przynosi ulgę od dolegliwości zaraz po aplikacji. Preparat już po 24 godzinach zmniejsza ilość grzybów z rodzaju Candida i odbudowuje właściwą danej kobiecie florę bakteryjną pochwy. Cała kuracja trwa tylko 5 dni. Szybkie działanie żelu zapewnia jego innowacyjny skład, czyli połączenie opatentowanego kompleksu długołańcuchowych polisacharydów 2QR i składników prebiotycznych. Multi-Gyn FloraPlus został stworzony z myślą o komforcie kobiet, jest dyskretny i wygodny. W opakowaniu znajduje się 5 pojedynczych aplikatorów, które zapewniają wygodę i higienę stosowania. https://www.multi-gyn.com.pl/preparaty-multi-gyn/multi-gyn-floraplus/

 

Kompleks 2QR - długołańcuchowe polisacharydy z aloesu. W 1998 r. we współpracy z Katedrą Biologii Molekularnej Komórek i Immunologii Centrum Medycznego Vrije Universiteit w Amsterdamie został odkryty kompleks 2QR. 2QR to nazwa długołańcuchowych polisacharydów o dużej masie cząsteczki uzyskanych z wewnętrznego miąższu z Aloe barbadensis w procesie filtracji molekularnej. Kompleks 2QR efektywnie blokuje adhezję patogennych drobnoustrojów do ludzkiej skóry i śluzówki. Przez selektywną neutralizację patogenów zostaje skorygowana i przywrócona równowaga flory bakteryjnej właściwa dla danej kobiety. W efekcie, w sposób naturalny, następuje wyleczenie infekcji bez działań niepożądanych i ryzyka lekooporności.

Nadesłał:

konceptPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl