NAWODNIJ SKÓRĘ LATEM I CIESZ SIĘ PIĘKNĄ CERĄ


NAWODNIJ SKÓRĘ LATEM I CIESZ SIĘ PIĘKNĄ CERĄ
2020-08-27
Choć początek lata nie był upalny, to na szczęście od pierwszych dni sierpnia możemy cieszyć się słoneczną pogodą i wysokimi temperaturami. Jednak w upalne dni należy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu oraz zadbaniu o skórę całego ciała, a przede wszystkim twarzy.

Pierwsze zmarszczki oraz oznaki upływającego czasu w pierwszej kolejności widoczne są zawsze na twarzy. Dlatego tak istotne jest, by odpowiednio pielęgnować swoją cerę o każdej porze roku, a w szczególności latem. Choć intensywne wystawianie twarzy w kierunku promieni słonecznych nie wpływa korzystnie na cerę, to jednak wiele pań ulega pokusie pięknej opalenizny. Dlatego jeśli już decydujemy się na opalanie, pamiętajmy, by często nawadniać organizm, a przede wszystkim stosować odpowiednie zabiegi nawilżające.

Swoim klientkom zawsze przypominam o stosowaniu kremów z filtrem, które są podstawą pielęgnacji. Jednak to nie wystarczy, by zabezpieczyć cerę przed działaniem promieni słonecznych. Cały nasz organizm, a przede wszystkim twarz, potrzebuje wody. Gdy jej brakuje, nasza skóra staje się odwodniona, sucha oraz podatna na zmarszczki. W celu poprawy nawilżenia, uelastycznienia i odbudowy skóry polecam zabieg Diego Dalla Palma Hydration, w którym używa się kompleksu ceramidów 1-3-6 II, cholesterolu oraz fitosfingozyn identycznych pod względem rodzaju i składu, które występują w skórze. Ceramidy są niezbędne do przywrócenia odpowiedniego poziomu nawilżenia, naprawy skóry suchej i odwodnionej, a kompleksy Hydra Flux i Hydra Gene wspomagają przepływ wody na różnych poziomach skóry oraz jej transport od komórki do komórki, gwarantując aktywne nawodnienie skóry. Inny zabieg, który również poprawia stan naszej cery w lato to infuzja tlenowa, która gwarantuje natychmiastowy lifting, wypełnienie i poprawę rysów twarzy, a przede wszystkim zapewnia doskonałe nawilżenie skóry na wszystkich jej poziomach. Dzięki temu zabiegowi zyskujemy młodszy, zdrowy i promienny wygląd – mówi Beata Drzazga, właścicielka Drzazga Clinic.

Po powrocie z plaży, basenu czy parku, gdzie wystawialiśmy skórę na słońce, bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie cery na wieczór. Choć w ciągu dnia stosowanie filtrów przeciwsłonecznych jest kluczowe, to wieczorem stają się one wrogiem zdrowej i promiennie wyglądającej cery o poranku. Latem gruczoły łojowe skóry pracują intensywniej, dlatego należy ją oczyścić, by usunąć wszelkie zanieczyszczenia oraz zastosować odpowiednie nawilżenie.

Od właściwej ilości wody w skórze zależą wszystkie jej funkcje. Dlatego, by ją odpowiednio nawilżyć, warto stosować kremy z linii Diego dalla Palma Hydration, dzięki którym nasza skóra jest odpowiednio nawodniona. Składniki zawarte w kremach spulchniają wodę, a przez to działają antystarzeniowo i zapewniają różne poziomy odżywienia skóry w każdym wieku. Dzięki lekkiej i jedwabistej konsystencji szybko się wchłaniają, dając natychmiastowe uczucie komfortu i świeżości dla jędrnej i żywszej skóry – dodaje Drzazga.

Pamiętajmy, że skóra latem rządzi się własnymi prawami i od odpowiedniej jej pielęgnacji podczas wakacji będzie zależał jej stan na jesień. Dostarczajmy organizmowi dużo wody i nawilżajmy skórę, a będziemy cieszyć się piękną cerą cały rok!

 

Drzazga Clinic – Klinika Laseroterapii i Medycyny Estetycznej w Chorzowie oferująca innowacyjne zabiegi dla ciała i twarzy. Oferuje usługi z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii na najwyższym światowym poziomie. Wysoce wykwalifikowany personel korzystający z innowacyjnego i unikalnego sprzętu zapewnia bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług oraz miłą atmosferę podczas zabiegu. Zespół Drzazga Clinic tworzą doświadczeni lekarze, których wspiera profesjonalna kadra kosmetologów, stale poszerzająca swoją wiedzę. Niezbędne certyfikaty i doświadczenie to tylko niektóre zalety personelu Drzazga Clinic.

Nadesłał:

dorota5

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl