NoVa Park z pomocą dla gorzowskiego szpitala


NoVa Park z pomocą dla gorzowskiego szpitala
2020-05-08
NoVa Park odpowiedzialne społecznie! Regularnie realizujemy działania pokazujące nasze zaangażowanie w życie mieszkańców Gorzowa.

W tym trudnym czasie epidemii koronawirusa zdajemy sobie sprawę, że warto włożyć jeszcze więcej wysiłku w tego rodzaju wsparcie, aby pomóc najbardziej potrzebującym.

NoVa Park staje do walki z koronawirusem dokładając swoją cegiełkę do pomocy pracownikom polskiej służby zdrowia. Poczucie zrobienia czegoś wartościowego zaowocowało przekazaniem setek sztuk jednorazowych maseczek ochronnych i rękawiczek winylowych do Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim, które pomogą w codziennej walce z epidemią. Do medyków walczących z koronawirusem na pierwszej linii frontu trafiły również dziesiątki litrów płynu do dezynfekcji rąk.

„Trwające właśnie nadzwyczajne okoliczności to czas, kiedy liczy się solidarność i wzajemne wsparcie. Jest ono szczególnie potrzebne pracownikom służby zdrowia – naszym superbohaterom. Cieszymy się, że dostarczając produkty odpowiadające na indywidualne potrzeby gorzowskiego szpitala możemy choć w niewielkim stopniu wspomóc ich ciężką pracę” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl