Organon EESC - nowa spółka zajmująca się zdrowiem kobiet


2021-06-08
Organon świętuje rozpoczęcie działalności jako jedyna firma tej wielkości o zasięgu globalnym, koncentrująca się wyłącznie na zdrowiu kobiet.

Organon EECS, na której czele stanie Okana Isikci, obejmie swoim zasięgiem Czechy, Słowację, Węgry, Polskę, Bułgarię, Rumunię, Chorwację, Słowenię, Serbię, Macedonię Północną, Czarnogórę, Albanię, Bośnię i Hercegowinę, Grecję, Cypr i Maltę, gdzie wraz z ponad 150 pracownikami skoncentruje się na dostarczaniu skutecznych leków i rozwiązań dla zdrowszego życia każdej kobiety i jej rodziny. Firma będzie działać na wielu obszarach, w tym zakresie zdrowia reprodukcyjnego, chorób serca, raka piersi, alergii i astmy. Siedziba grupy Organon EECS będzie znajdować się w Pradze, w Republice Czeskiej. 

„Dzisiejszy dzień jest ekscytujący dla nas wszystkich, ponieważ ogłaszamy powstanie naszej nowej firmy. W naszym portfolio posiadamy ponad 60 pozycji lekowych i rozwiązań, jednak nasza wizja wyznacza kierunek i misję tego, czym chcemy się stać - globalną firmą medyczną skoncentrowaną na tym, aby każdego dnia dokonywać zmian w zdrowiu kobiet i ich rodzin, ponieważ w Organon rozumiemy, że kobiety są podstawą zdrowszego świata. Wiemy, że możemy zrobić naprawdę wiele dla kobiet i ich zdrowia, szczególnie w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Jesteśmy zaangażowani w to zadanie we wszystkich krajach naszego regionu i liczymy na współpracę z wieloma organizacjami, które podzielają podobną wizję” - powiedział Okan Isikci, Dyrektor Zarządzający Organon.   

 

3 czerwca (czwartek) kierownictwo firmy Organon ogłosiło wejście firmy na nowojorską giełdę (NYSE) i pierwszy dzień dopuszczenia akcji do obrotu. Dostrzegając potrzebę słuchania i działania w oparciu o doświadczenia kobiet i w celu sprostania wyzwaniom związanym ze zdrowiem kobiet, Organon zebrał głosy z całego świata, aby stworzyć "Wall of Voices", multimedialną instalację na zewnątrz NYSE, w imponujący sposób prezentującą perspektywy, głosy i obrazy. Kobiety na całym świecie są zaproszone do wzięcia "mikrofonu", aby dodać swój głos do cyfrowej "Wall of voices" na stronie HereForHerHealth. 

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę Organon i połącz się z nami na LinkedIn i Instagramie.

 

O firmie Organon

Organon (NYSE: OGN) jest globalną firmą medyczną powstałą w wyniku podziału firmy Merck, znanej jako MSD poza Stanami Zjednoczonymi i Kanadą, której misją jest poprawa zdrowia kobiet na każdym etapie ich życia. W trosce o Jej zdrowie, firma posiada portfolio ponad 60 leków i produktów z różnych obszarów terapeutycznych. Produkty Organon, z bazą w postaci portfolio skupionego wokół zdrowia reprodukcyjnego, teraz w połączeniu z rozwijającą się działalnością w zakresie leków biopodobnych i stabilną franczyzą leków o już ugruntowanej pozycji, generują silne przepływy finansowe, które wspierać będą inwestycje w przyszłe możliwości rozwoju w zakresie zdrowia kobiet, a także rozwój biznesowy firmy. Ponadto Organon poszukuje możliwości współpracy z innowatorami biofarmaceutycznymi, którzy chcą skomercjalizować swoje produkty, wykorzystując skalę i obecność Organon na szybko rozwijających się rynkach międzynarodowych. 

 

Organon jest firmą globalną o znaczącej skali i zasięgu geograficznym, posiadającą światowej klasy możliwości handlowe oraz zatrudniającą około 9000 pracowników. Siedziba główna firmy znajduje się w Jersey City, New Jersey. 

Nadesłał:

Organon EESC
http://www.organon.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl