Podziękuj medykom – przygotuj kartkę lub podaruj krem do rąk


Podziękuj medykom – przygotuj kartkę lub podaruj krem do rąk
2020-05-14
Centra Handlowe Auchan w Katowicach i Gliwicach chcą podziękować personelowi medycznemu, który troszczy się o chorych na Covid-19. „Krem dla medyka” to akcja polegająca na zbiórce kremów do pielęgnacji dłoni, które potem zostaną przekazane pracownikom Szpitala Jednoimiennego MEGREZ w Tychach.

Pracownicy służby zdrowia wielokrotnie w ciągu dyżurów używają płynów do dezynfekcji, co odbija się bardzo negatywnie na kondycji skóry ich dłoni – skóra pęka i staje się otwartą bramą dla wirusów i bakterii. Centrum Handlowe Auchan Katowice i Centrum Handlowe Auchan Mikołów wspólnie z najemcami i klientami chcą pomoc im w codziennej pracy i podziękować za trud, podarowując personelowi Szpitala Jednoimiennego MEGREZ w Tychach kremy do pielęgnacji dłoni.

– Na pierwszej linii walki z koronawirusem stoi personel medyczny. Lekarze, pielęgniarki i pielęgniarze, ratownicy medyczni, sanitariusze każdego dnia z narażeniem swojego życia ratują nasze. Chcemy im podziękować i przekazać kremy do rąk zebrane dzięki współpracy z naszymi najemcami i klientami, którzy mogą już swobodniej korzystać z oferty sklepów. Do paczek z kremami chcemy dołączyć kartkę, której projekt wyłonimy w konkursie na profilu centrum handlowego na Facebooku – mówi Aleksandra Kolarz, marketing manager w Centrum Handlowym Auchan w Katowicach i Gliwicach.  

Od 15 maja w pasażach Centrum Handlowego Auchan Katowice i Centrum Handlowego Auchan Mikołów stanie specjalnie oznaczony pojemnik, w którym klienci będą mogli umieszczać kremy do rąk dla medyków.

Klienci będą mogli również wziąć udział w konkursie na projekt kartki z podziękowaniami dla medyków. Konkurs trwa od 15 do 31 maja. Szczegóły można znaleźć na profilu Centrum Handlowego Auchan Mikołów pod adresem https://pl-pl.facebook.com/CentrumHandloweAuchanMikolow/ po zakończeniu konkursu kartka zostanie wydrukowana i dołączona do paczek z kremami, które centrum handlowe przekaże medykom.

Zbiórka w ramach akcji „Krem dla medyka” odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Katowice przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach oraz Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie w dniach od 15 maja do końca czerwca 2020 r. Specjalny pojemnik, w którym można umieszczać kremy, będzie dostępny w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 9:30 do 20:00.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl