Preparat Plomb –R – uhonorowany „Laurem Konsumenta”


2012-07-30
24 lipca 2012 roku innowacyjny preparat stomatologiczny Plomb- R do samodzielnej aplikacji został uhonorowany „Laurem Konsumenta” w kategorii Odkrycie Roku. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem najwyższej jakości produktu oraz uznania jego zalet wśród konsumentów. Ogólnopolski konkurs „Laur Konsumenta" co roku odbywa się pod honorowym patronatem redakcji czasopisma „Rzecz o Biznesie" dodatku gospodarczego do dziennika Rzeczpospolita oraz dziennikarzy programu „Monitor Gospodarczy" emitowanego w telewizji Polsat News. Kategoria Odkrycie Roku, w której zwycięski laur przyznano preparatowi Plomb-R firmy TRIDENT SA, stworzona została z myślą o innowacyjnych produktach, które choć funkcjonują na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, zdobyły już uznanie wśród polskich konsumentów. O nominacji do konkursu decyduje popularność artykułu oraz rekomendacje jego użytkowników. Ostateczny werdykt podejmuje specjalnie powołana Kapituła Redakcyjna , która pod uwagę bierze przede wszystkim innowacyjny charakter produktu, perspektywy odbioru przez rynek oraz dynamikę wzrostu jego rozpoznawalności. „.Jesteśmy dumni, że w tak krótkim czasie preparat Plomb - R zyskał już takie uznanie. Jako praktykujący lekarze stomatolodzy chcieliśmy upowszechnić w Polsce preparat, który w sytuacjach awaryjnych, kiedy wypadnie plomba lub ukruszy się ząb, a nie ma możliwości skorzystania z pomocy stomatologa, będzie w stanie zabezpieczyć ząb i złagodzić pacjentowi dolegliwości. Mamy nadzieję, że również kolejne produkty, nad którymi pracuje firma TRDIENT SA, zyskają uznanie odbiorców" - mówi Jacek Warta prezes firmy TRIDENT SA.
Tymczasowe wypełnienie zęba Plomb-R dołączyło do zaszczytnego grona produktów wyróżnionych znakiem „Laur Konsumenta". Preparat jest pierwszym tego typu artykułem stomatologicznym na polskim rynku. Właściciel marki, firma TRIDENT SA, specjalizuje się w dystrybucji produktów do samodzielnej aplikacji przeznaczonych do stosowania przy ograniczonym dostępie do profesjonalnej pomocy lekarza stomatologa. Spółka w najbliższym czasie planuje sukcesywnie poszerzać zakres oferowanych produktów i rozwój w kierunku preparatów ekologicznych dedykowanych również do pielęgnacji jamy ustnej.

tridentsa@tridentsa.pl
www.plomb-r.pl

TRIDENT SA powstał z inicjatywy dwóch lekarzy stomatologów z wieloletnim stażem zawodowym. Firma rozpoczęła działalność na polskim rynku w styczniu 2012 roku. TRIDENT SA specjalizuje się w dystrybucji produktów do samodzielnej aplikacji przeznaczonych do stosowania przy ograniczonym dostępie do stomatologa. Spółka planuje sukcesywnie poszerzać zakres oferowanych produktów i rozwój w kierunku preparatów ekologicznych przeznaczonych również do pielęgnacji jamy ustnej.

Nadesłał:

GutPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl