Zbiórka krwi w NoVa Park


Zbiórka krwi w NoVa Park
2021-02-17
W sobotę 20 lutego w godzinach 10.00-14.00 NoVa Park – wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze, Oddział Terenowy w Gorzowie Wielkopolskim – organizuje zbiórkę krwi. Każda osoba, która weźmie udział w akcji otrzyma w podziękowaniu prezent-niespodziankę.

W Polsce krew potrzebna jest co 15 sekund, niezależnie od sytuacji epidemiologicznej. Dlatego też w najbliższą sobotę, 20 lutego, w godzinach 10.00-14.00 przy wejściu do NoVa Park od strony Dominaty zaparkuje specjalny krwiobus, w którym każda osoba gotowa wesprzeć potrzebujących będzie mogła oddać krew. Tych z Państwa, którzy mają nie więcej niż 65 lat lub – w przypadku oddawania krwi po raz pierwszy – nie więcej niż 60 lat i ważą nie mniej niż 50 kg, zachęcamy do zostania honorowym dawcą krwi i wsparcia potrzebujących! Aby oddać krew, należy:

è być zdrowym,

è być trzeźwym,

è być wyspanym i po lekkim posiłku,

è w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi należy dobrze nawodnić organizm, czyli wypić około 2 litry płynów (woda mineralna, soki),

è zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

Każda osoba, która zdecyduje się oddać krew podczas akcji w NoVa Park, otrzyma w podziękowaniu upominek od Centrum.

Krew to cenny dar, którego nie da się niczym zastąpić. Odpowiadając na potrzeby regionalnego centrum krwiodawstwa, organizujemy akcję oddawania krwi w NoVa Park przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Zapotrzebowanie na krew regularnie wzrasta i mimo że obecnie w naszym regionie szpitale potrzebują najbardziej krwi grup BRh- i 0Rh-, to jednak każde wsparcie ma znaczenie i może uratować życie. Zachęcamy do udziału w akcji– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Podczas akcji będą zachowane wszystkie zasady bezpieczeństwa sanitarnego.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl