Zdrowa przerwa na przekąski


Zdrowa przerwa na przekąski
2019-08-30
Nowe przekąski HELIO - BAKALIOWE KIESZONKOWE idealnie wpisują się w coraz popularniejsze trendy healthy, convenience, ale także w trendy modowe, bo wyróżniają się swoim oryginalnym jeansowym total lookiem!

Według raportu firmy Nielsen, 42% z nas przyznaje się, że sięga po przekąski[1]. Biorą je dorośli, ale ichistotnymiheavy-useramisą także uczniowie i studenci, którzy chętnie wydają na przekąski swoje kieszonkowe i sięgają po nie niemal każdego dnia! Robią to dla przyjemności i z wygody, by na szybko zaspokoić głód, dodać sobie energii, poprawić humor! Jak się jednak okazuje, blisko połowa z nas (45%) ma wyrzuty sumienia po zjedzeniu niezdrowych przekąsek[2]. Żeby uniknąć podjadania po kątach wstydliwego „małego conieco” i późniejszych rozterek co do naszej silnej woli, warto od razu sięgnąć po coś, co pozytywnie wpisze się w naszą dietę i samopoczucie. Wszakże dobrze dobrana przekąska to nasz styl życia, element codziennej diety, warto zatem aby dobrać ją mądrze i zdrowo, a dzięki Bakaliom Kieszonkowym HELIO - także praktycznie i stylowo.

Przeczytaj również:

 

BAKALIOWE KIESZONKOWE firmy HELIO idealnie wpisują się w dzisiejszy trend healthy, czyli zdrowy tryb życia. Fakty bowiem są takie, że coraz uważniej czytamy dziś etykiety i szukamy produktów z krótką listą składników. Wybieramy produkty zdrowsze, najczęściej tzw. superfoods, wśród których znajdujemy idealne produkty do przekąszenia pomiędzy posiłkami, jak na przykład orzechy[3]. Dlatego gdy potrzebujemy zrobić sobie przerwę i wrzucić na luz, zamiast podjadać niezdrowe przekąski - warto sięgnąć ze smakiem po chrupiące, pełnowartościowe BAKALIOWE KIESZONKOWE, czyli zdrowe nasiona i orzechy z bogatej gamy bakalii HELIO. Nowe przekąski do kieszonki szybko zaspokoją nasz głód, pomogą nam się wyluzować ;-), ale też dostarczą cennych składników odżywczych!

 

BAKALIOWE KIESZONKOWE HELIO są idealne do chrupania na zdrowie, na drugie śniadanie i w ciągu dnia… zwłaszcza gdy jesteśmy w biegu. A sprawdzą się w każdej sytuacji, w wolnej chwili, podczas przerwy w szkole, na uczelni, w pracy czy w podróży, bo są dostępne w wygodnym, poręcznym (i modnym J) opakowaniu, które idealnie zmieści się do torebki, plecaka czy kieszonki! 

 

BAKALIOWE KIESZONKOWE HELIO świetnie zaspakajają dzisiejsze potrzeby młodych konsumentów, dla których liczy się tu i teraz! Nowe przekąski HELIO są dopasowane do ich stylu życia, bo za drobne kieszonkowe w wygodny i szybki sposób mogą zaspokoić głód i wrzucić z HELIO na luz, chrupiąc na zdrowie BAKALIOWE KIESZONKOWE

 

Przekąski stały się dziś nieodłącznym elementem naszego codziennego menu. Żyjemy coraz szybciej, potrzebujemy więc szybkiej przekąski, która często zastępuje nam pełen posiłek i staje się czymś więcej niż tylko słodkim i słonym przysmakiem[4]. Nowe przekąski HELIO - BAKALIOWE KIESZONKOWE idealnie wpisują się w coraz popularniejsze trendy healthyconvenience, ale także w trendy modowe, bo wyróżniają się swoim oryginalnym jeansowym total lookiem! Tak jak uwielbiamy jeansy, bo są wygodne i pasują do każdej stylizacji, tak BAKALIOWE KIESZONKOWE HELIO pasują na każdą okazję, dlatego warto po nie sięgać, gdy tylko chcemy wrzucić na luz - najlepiej w zdrowej przerwie między posiłkami! Z tak stylową jeansową paczuszką BAKALIOWYCH KIESZONKOWYCH i ich zdrowym składem bakalii możesz spokojnie wyluzować i poczuć się prestiżowo! Just do eat & enjoy! J[1]Na podst. Raport: „NIELSEN: PIRAMIDA ŻYWIENIA POLAKÓW”, z dn. 23.08.2018

[2]Na podst. badania IRCenter „Co Ci szkodzi?”, 2014

[3]Na podst. „Piramida Żywienia Polaków”, NIELSEN 2018

[4]Na podst. Raport NIELSEN „The Quest for Convenience” 2018

Nadesłał:

Agnieszka EFEKTPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl