Medycyna - Twój medyczny poradnik zdrowia

Artykuły prasowe

Olivia Business Centre sfinansowało moduł diagnostyczny przy gdańskim szpitalu

2020-04-09

Pomoc środowisku medycznemu w ramach projektu #RazemMożemyWięcej Olivii Business Centre.

więcej »

Polscy YouTuberzy z pomocą służbie zdrowia

2020-04-08

Gwiazdy polskiego YouTuba rozpoczęły zbiórkę charytatywną na rzecz pomocy polskiej służbie zdrowia w walce z pandemią koronawirusa. Celem akcji jest uzbieranie kwoty miliona złotych. W inicjatywie mogą wziąć udział celebryci, twórcy internetowi, a także ich fani.

więcej »

Warto pomagać! ZARYS pomaga.

2020-04-08

W związku z pandemią koronawirusa w Polsce i na świecie ZARYS International Group uruchamia portal ZARYSpomaga.pl który jest dedykowaną platformą wymiany informacji dla wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć polskie szpitale i placówki medyczne, w walce z COVID-19.

więcej »
PLUSSSZ ACTIVE 100% ENERGY COMPLEX – daj z siebie 100%!

PLUSSSZ ACTIVE 100% ENERGY COMPLEX – daj z siebie 100%!

2020-04-08

Potrzebujesz 100% koncentracji na ważnym spotkaniu w pracy? A może 100% naładowanych baterii do nauki przed sesją? Odpowiedzią jest PLUSSSZ ACTIVE 100% ENERGY COMPLEX, nowy suplement diety na bazie naturalnych składników.

więcej »
KATOWICKA WSPIERA ŚLĄSKICH LEKARZY

KATOWICKA WSPIERA ŚLĄSKICH LEKARZY

2020-04-08

Indywidualni ludzie, stowarzyszenia czy firmy inicjują działania, wspierające służbę zdrowia w czasie koronawirusa. Galeria Katowicka aktywnie włączyła się w akcję „Śląsk drukuje dla medyków w koronie”. Dzięki jej pomocy 500 przyłbic wyprodukowanych metodą 3D trafi do ponad 30 śląskich szpitali.

więcej »
Wspólna inicjatywa INTER Polska i Naczelnej Izby Lekarskiej

Wspólna inicjatywa INTER Polska i Naczelnej Izby Lekarskiej

2020-04-08

Wspólna inicjatywa INTER Polska i Naczelnej Izby Lekarskiej w sprawie bezpłatnej pomocy prawnej dla lekarzy i lekarzy dentystów

więcej »
Troska o oczy w czasach kwarantanny

Troska o oczy w czasach kwarantanny

2020-04-08

W XXI wieku nasze oczy nie mają lekko. Szczególnie teraz, gdy większość z nas ze względu na walkę z koronawirusem ogranicza wyjścia z domu do minimum, wiele czasu spędzamy przed ekranem komputera czy telewizora.

więcej »
J.S. Hamilton Sp. z o.o. wspiera szpital zakaźny w Gdyni

J.S. Hamilton Sp. z o.o. wspiera szpital zakaźny w Gdyni

2020-04-03

Zarząd J.S. Hamilton Poland Sp. z o. podjął uchwałę o przekazaniu środków na wsparcie szpitala, który jest szpitalem zakaźnym i leczy chorych na COVID-19. Dzięki darowiźnie zakupiono sprężarkę do podłączania respiratorów potrzebnych pacjentom zakażonym koronawirusem.

więcej »
AVENE, A-DERMA, DUCRAY oraz DEXERYL wspierają polskie szpitale

AVENE, A-DERMA, DUCRAY oraz DEXERYL wspierają polskie szpitale

2020-04-03

AVENE, A-DERMA, DUCRAY oraz DEXERYL przekazują polskim szpitalom dermokosmetyki do mycia i pielęgnacji, mające ułatwić pracę personelu medycznego w tym trudnym czasie.

więcej »

Apteki w czasie pandemii koronawirusa

2020-04-02

Od czasu zdiagnozowania pierwszego pacjenta chorego na Covid-19, rząd wprowadzał systematycznie ograniczenia, które miały zmniejszyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. Większość osób zmuszona została zostać w domu.

więcej »

Bezpieczne leczenie na trudne czasy

2020-04-02

LUX MED reaguje na rosnące zagrożenie koronawirusem SARS-CoV-2 i wprowadza rozwiązania, których celem jest najwyższej jakości obsługa pacjentów przy jednoczesnej ich ochronie i zachowaniu bezpieczeństwa pracowników.

więcej »

Wyszukiwarka:

Ostatnio dodane artykuły:

Prywatność i prewencja. Rodzice w poszukiwaniu balansu w świecie cyfrowych zagrożeń Prywatność i prewencja. Rodzice w poszukiwaniu balansu w świecie cyfrowych zagrożeń
Według raportu NASK „Nastolatki 3.0”, aż 62% młodych ludzi przyznaje, że doświadczyło w Internecie sytuacji, które były dla nich nieprzyjemne lub krzywdzące.

Australia zakazuje social mediów nieletnim. Czy Europa pójdzie tą samą drogą? Australia zakazuje social mediów nieletnim. Czy Europa pójdzie tą samą drogą?
Australia wprowadza unikalne i surowe w skali globalnej przepisy, które teoretycznie mogą uniemożliwić osobom poniżej 16. roku życia zakładanie kont na platformach takich jak Facebook, Instagram, TikTok, Snapchat, X, a od grudnia 2025 także YouTube.

Co tak naprawdę jest potrzebne do opracowania terapii przeciwnowotworowej
Dr Ioannis Papasotiriou, założyciel RGCC International, wyjaśnia, co tak naprawdę kryje się za nowoczesną farmakologią onkologiczną i jak walka z rakiem coraz bardziej zależy od ukierunkowanych, spersonalizowanych rozwiązań

Apteki a system kaucyjny. Rola komunikacji i edukacji Apteki a system kaucyjny. Rola komunikacji i edukacji
System kaucyjny, który ma zacząć obowiązywać w Polsce od 2025 roku, to jedno z kluczowych narzędzi walki z odpadami opakowaniowymi.

Rekord „Dziel się Uśmiechem”: 135 tys. dzieci nauczyło się dbać o zęby Rekord „Dziel się Uśmiechem”: 135 tys. dzieci nauczyło się dbać o zęby
Wraz z zakończeniem roku szkolnego dobiegła końca 12. edycja programu edukacyjnego „Dziel się Uśmiechem”. Jak podsumowują organizatorzy, w tegorocznej rekordowej odsłonie udział wzięło 1360 placówek edukacyjnych, 6788 klas oraz 2178 nauczycieli.

Nowe terapie celowane i immunoterapia w leczeniu raka pęcherza moczowego. Eksperci: „Mamy przełom –
16 czerwca 2025 roku Fundacja OnkoCafe zorganizowała debatę ekspercką poświęconą rakowi pęcherza moczowego. Uczestnicy – czołowi specjaliści z dziedziny urologii, onkologii oraz przedstawiciele administracji publicznej

Nowoczesna stomatologia estetyczna w praktyce
W świecie, gdzie wygląd często mówi więcej niż słowa, piękny uśmiech staje się kluczem do pewności siebie i sukcesu

„Bezpiecznie z DHL” „Bezpiecznie z DHL”
DHL eCommerce Polska uruchamia pilotażowy program szkoleń z pierwszej pomocy dla kurierów

Leczenie Szpitalne w Polsce – nowość dla klientów Allianz Polska Leczenie Szpitalne w Polsce – nowość dla klientów Allianz Polska
Nowa umowa dodatkowa jest już dostępna w ramach ubezpieczeń Twoje Życie i Twój Plan

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Prywatność i prewencja. Rodzice w poszukiwaniu balansu w świecie cyfrowych zagrożeń Prywatność i prewencja. Rodzice w poszukiwaniu balansu w świecie cyfrowych zagrożeń
Według raportu NASK „Nastolatki 3.0”, aż 62% młodych ludzi przyznaje, że doświadczyło w Internecie sytuacji, które były dla nich nieprzyjemne lub krzywdzące.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito