NOWOŚĆ! Serum Korygujące & Wygładzający Krem na Noc


NOWOŚĆ! Serum Korygujące & Wygładzający Krem na Noc
2021-04-01
Trądzik jest od dawna uważany za przewlekłą dolegliwość skóry, która dotyka głównie nastolatków, ale boryka się z nią również znaczna liczba dorosłych powyżej 25 roku życia, głównie kobiety, u których często występuje trądzik o późnym początku lub przetrwały.
Przeczytaj również:
 Praca, codzienne życie w biegu, brak snu, zanieczyszczenia, stres i cykl hormonalny mogą powodować niedoskonałości, świecenie się, pojawiające się plamy, zaskórniki czy rozszerzone pory, co dodatkowo prowadzi do utraty blasku skóry. Kolejna konsekwencja trądziku dorosłych to utrata pewności siebie. Kobiety są szczególnie wrażliwe na odbiór społeczny i ocenę zewnętrzną, dlatego często obawiają się, że inni mogą kojarzyć trądzik z zaniedbaniem, co w konsekwencji może utrudniać ich osobisty, a zwłaszcza zawodowy rozwój.    

W tym roku Eau Thermale Avène wychodząc naprzeciw dorosłym kobietom z problemami skórnymi, wprowadza dwa innowacyjne produkty: Serum korygujące  i Wygładzający krem na noc.

 
Serum korygujące

Redukuje niedoskonałości, zwęża pory i wygładza skórę. Formuła zawiera składniki 
o intensywnym działaniu, łączące w sobie skuteczność oraz walory sensoryczne dla bezkompromisowego osiągnięcia gładszej i piękniejszej cery. Odpowiednia dla skóry osób dorosłych.

Składniki:
SynoveaTMHR redukuje niedoskonałości, zapobiega powstawaniu zaskórników. 
P-RefinylTM zwęża pory i matuje skórę.
Kwasy: glikolowy/mlekowy wygładza i udoskonala skórę.
Woda termalna Avène zapewnia właściwości kojące, zmiękcza i zapobiega podrażnieniom. 
 
Wygładzający krem na noc

Pomaga zredukować niedoskonałości, wypryski i uporczywe przebarwienia, a także wspiera proces wygładzania skóry dzięki unikalnej kombinacji składników:
SynoveaTMHR redukuje niedoskonałości, zapobiega powstawaniu zaskórników.
X-PressinTM wygładza skórę.
Retinaldehyd wspomaga redukcję uporczywych przebarwień przy jednoczesnym korzystnym wpływie na pierwsze widoczne oznaki starzenia.
Woda termalna Avène zapewnia właściwości kojące, zmiękcza i zapobiega podrażnieniom. 

Nadesłał:

editor

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl