Podziękuj medykom – przygotuj kartkę lub podaruj krem do rąk


Podziękuj medykom – przygotuj kartkę lub podaruj krem do rąk
2020-05-14
Centrum Handlowe Auchan Poczesna chce podziękować personelowi medycznemu, który troszczy się o chorych na Covid-19. „Krem dla medyka” to akcja polegająca na zbiórce kremów do pielęgnacji dłoni, które potem zostaną przekazane pracownikom Szpitala Jednoimiennego MEGREZ w Tychach.

Pracownicy służby zdrowia wielokrotnie w ciągu dyżurów używają płynów do dezynfekcji, co odbija się bardzo negatywnie na kondycji skóry ich dłoni – skóra pęka i staje się otwartą bramą dla wirusów i bakterii. Centrum Handlowe Auchan Poczesna wspólnie z najemcami i klientami chce pomoc im w codziennej pracy i podziękować za trud, podarowując personelowi Szpitala Jednoimiennego MEGREZ w Tychach kremy do pielęgnacji dłoni.

– Na pierwszej linii walki z koronawirusem stoi personel medyczny. Lekarze, pielęgniarki i pielęgniarze, ratownicy medyczni, sanitariusze każdego dnia z narażeniem swojego życia ratują nasze. Chcemy im podziękować i przekazać kremy do rąk zebrane dzięki współpracy z naszymi najemcami i klientami, którzy już mogą swobodniej korzystać z oferty sklepów. Do paczek z kremami chcemy dołączyć kartkę, której projekt wyłonimy w konkursie na profilu centrum handlowego na Facebooku – mówi Aleksandra Kolarz, marketing manager w Centrum Handlowym Auchan Poczesna.

Od 15 maja w pasażu Centrum Handlowego Auchan Poczesna stanie specjalnie oznaczony pojemnik, w którym klienci będą mogli umieszczać kremy do rąk dla medyków. Klienci będą mogli również wziąć udział w konkursie na projekt kartki z podziękowaniami dla medyków. Konkurs trwa od 15 do 31 maja. Szczegóły można znaleźć na profilu Centrum Handlowego Auchan Poczesna pod adresem https://pl-pl.facebook.com/CentrumHandloweAuchanPoczesna/ zakończeniu konkursu kartka zostanie wydrukowana i dołączona do paczek z kremami, które centrum handlowe przekaże medykom.

Zbiórka w ramach akcji „Krem dla medyka” odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy w dniach od 15 maja do końca czerwca 2020 r. Specjalny pojemnik, w którym można umieszczać kremy, będzie dostępny w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 9:30 do 20:00.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl