„Zdrowie pod kontrolą” w Galeria Przymorze


„Zdrowie pod kontrolą” w Galeria Przymorze
2023-11-16
W sobotę, 18 listopada 2023 roku, w godzinach 10:00-18:00, Galeria Przymorze zamieni się w centrum edukacji zdrowotnej i profilaktyki.

Akcja „Zdrowie pod kontrolą”, organizowana przez IFMSA-Poland Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny, z udziałem Centrum Medycznego Synexus oraz Pomorskiego Domu Nadziei, ma na celu promowanie zdrowego stylu życia i zapewnienie dostępu do ważnych badań prozdrowotnych.

Na klientów Galerii Przymorze czekają:

Ø  pomiar ciśnienia i glukozy, kluczowy dla monitorowania stanu sercowo-naczyniowego i cukrzycy;

Ø  pomiar gęstości kości u kobiet, ważny w profilaktyce osteoporozy;

Ø  bezpłatne przeglądy stomatologiczne, połączone z poradami dotyczącymi higieny jamy ustnej;

Ø  warsztaty z udzielania pierwszej pomocy;

Ø  nauka samobadania piersi i jąder;

Ø  konsultacje dermatologiczne dotyczące rozpoznawania pierwszych objawów czerniaka;

Ø  interaktywny szpital pluszowego misia dla dzieci, ukazujący działanie szpitala w przyjazny sposób;

Ø  spotkanie ze studentami farmacji i rozmowy o interakcjach leków;

Ø  konsultacje kardiologa i edukacja na temat serca i chorób sercowo-naczyniowych;

Ø  zajęcia pokazujące, jak używać stetoskopu i odsłuchać swoje płuca;

Ø  edukacja z zakresu profilaktyki raka;

Ø  rejestracja potencjalnych dawców szpiku DKMS;

Ø  edukacja i anonimowe testy w kierunku HIV (w godz. 10.00-14.00).

Uzupełnieniem akcji będzie konkurs wiedzy o zdrowiu z atrakcyjnymi upominkami.

„’Zdrowie pod kontrolą’ to kolejna już akcja prozdrowotna w Galerii Przymorze. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnych badaniach, a także do zdobycia cennej wiedzy i wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia i profilaktyki zdrowotnej” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Wszystkie badania i porady specjalistów w ramach akcji „Zdrowie pod kontrolą” są bezpłatne.

Informacje o firmie:

Galeria Przymorze powstała w 2009 roku i jest zlokalizowana w sercu gdańskiej dzielnicy Przymorze przy ul. Obrońców Wybrzeża 1, obok najdłuższego w Europie Środkowej budynku mieszkalnego „Falowiec”. Ofertę handlową centrum tworzy 68 najemców, a głównymi z nich są: hipermarket E.Leclerc oraz sklepy C&A, CCC, Dealz, Decathlon, Deichmann, Hebe, Jysk, Pepco czy RTV EURO AGD. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Calypso.

 

Galeria Przymorze to harmonia miasta i natury. Wokół centrum znajdują się liczne tereny zielone, w tym blisko położony park. Przyroda okalająca budynek Galerii została także przeniesiona do środka – Zielona Ściana to aż 100 m2 pokrytych kilkudziesięcioma gatunkami roślin, oczyszczającymi powietrze.

 

Właścicielem Galerii Przymorze jest ImmoGdańsk sp z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska.

 

www.galeriaprzymorze.pl

 

 

O APSYS:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Apsys zawsze był firmą z wizją i ambicjami, by realizować unikalne projekty, tworzyć miejsca ikoniczne, znaczące, na stałe wpisujące się w tkankę miejską. Począwszy od 2022 r. w swojej działalności spółka kieruje się hasłem “Razem, inne miasto jest możliwe”. Apsys chce jeszcze mocniej i odpowiedzialniej wykorzystywać potencjał miast, wpływać na ich przemiany uwzględniając potrzeby środowiskowe, pobudzać rozwój społeczny i ekonomiczny, a ponadto wspólnie, w oparciu o dialog z interesariuszami, tworzyć komfortowe otoczenie dla ludzi.

Celem strategicznym firmy jest zmiana miast na lepsze i tworzenie wyjątkowych miejsc, dzięki którym życie wszystkich staje się piękniejsze.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są dopasowane do potrzeb klienta. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 19 obiektach handlowych zlokalizowanych w 15 największych miastach w kraju. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie.

 

 

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl