Endermologia, jako skuteczny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej


Endermologia, jako skuteczny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej
2019-02-08
Endermologia to technologia wykorzystywana do przeciwdziałania oznakom starzenia się skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Ta w pełni naturalna metoda, znana jest i wykorzystywana już od 1986 roku, dzięki LPG.

Endermologia – rodzaje zabiegów

Endermologia znajduje zastosowanie w wielu zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Poprawia jakość tkanki – elastyczność i napięcie, wygładza ją oraz pomaga w profilaktyce przeciwstarzeniowej. Wśród najpopularniejszych zabiegów wykorzystujących technologię endermologii znajdziemy:

Endermolift – ta nieinwazyjna technika działa na główne przyczyny starzenia się skóry oraz utraty jej gęstości. Celem zabiegu jest rozświetlenie, wypełnienie, ujędrnienie i zagęszczenie skóry, za pomocą mikroimpulsów dostarczanych przez LPG Lift. Impulsy te wnikają w głębokie warstwy skóry, powodując tym samym biologiczną reakcję fibroblastów i ponowną aktywację naturalnej produkcji kolagenu i elastyny – głównych budulców skóry. Co więcej, endermolift poprawia krążenie i niweluje włókniste bariery, ułatwiając tym samym natlenienie tkanki. Zabieg zalecany jest szczególnie w przypadku skóry zwiotczałej, cienkiej i starzejącej się.

Lipomassage – ta unikalna technika, pozwala wyszczuplić, wygładzić, ujędrnić i wymodelować sylwetkę. Masaż LPG służy do modelowania przy pomocy stymulacji komórkowej – ugniatając skórę i nagromadzoną pod nią tkankę tłuszczową, stymuluje proces lipolizy. W tym celu wykorzystuje się rolki LPG wyposażone w silniczki z funkcją stałego lub sekwencyjnego zasysania, które stymulują skórę do produkcji elastyny i kolagenu.

Endermosport – ta technika sprawdza się najlepiej w przypadku regeneracji skóry i mięśni po intensywnym wysiłku fizycznym. Doskonałe rozwiązanie dla zawodowych sportowców, gdyż technika ta, wpływa na rozluźnienie zesztywniałych miejsc. Zabieg jest bezbolesny – pomaga w rozciąganiu i mobilizacji skóry i mięśni, optymalizując jednocześnie, ich wydajność fizyczną.

Więcej na temat wskazań do zabiegu znajdziesz na stronie Gabinetu Rehabilitacji i Masażu FizjoDuet Kowalscy – endermologia Toruń .

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl